• English
  • Deutsch
  • Slovenski
  • Czech
  • Italiano
  • Magyar
  • Српски језик
GOLD Ticket: Grand Prix of the Czech Republic 2019 2018-12-03T15:54:13+00:00

GOLD Ticket: Grand Prix of the Czech Republic 2019

The GOLD Ticket allows access to all natural stands B, C, D, E, F and G.

With the GOLD Ticket, you can visit any of the banked areas – B, C, D, E, F, G, and you can also use transit routes including the START and SCHWANTZ tunnels. Visit the shopping area at the main gate and enjoy the view from the most popular C-stand! Each of the natural tribunes offers an interesting view of at least 2 turns and a straight section of the track. In front of tribunes C, D, F and G there are large screens.

Tribuna B

Pred tribunalom nema ekrana velikog ekrana. Tribina leži na ulazu u peti red, nakon značajne vožnje nizbrdo, gde se vozači moraju snažno kočiti. Na štandu su sve pozadine za ventilatore – sanitarije, osvježenja i osnovni asortiman trgovačke robe.

VIRTUALNI NAČIN NA TRIBUNI

Tribuna C

Nejatraktivnější přírodní tribuna na Masarykově okruhu nabízí úžasný pohled dokonce na čtyři zatáčky Masarykova okruhu, které tvoří úsek zvaný Stadion. Jde o nejatraktivnější část trati, ve které se jezdci často předjíždějí. Tribuna má veškeré potřebné zázemí, dostatek stánků s občerstvením, sociální zařízení a její návštěvníci mají při Grand Prix výhled dokonce na čtyři velkoplošné obrazovky.

VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

Tribuna D

Tribina se proteže na celoj dužini spusta do tzv. Schvantzove krivine i je jeftinija alternativa najpopularnijoj tribini C. Sjeverozapadna strana tribine nudi idealan pogled na poslednja dva okreta stadiona. Na jugoistoku posmatrači mogu gledati kako vozač dolazi u težkom krugu koji je dobio ime po legendarnom Kevinu Schvantz, koji se teško srušio u njemu, a njegov motocikl je spaljen. Gledaoci imaju dva velika ekrana tokom Grand Prik-a.

VIRTUALNI NAČIN NA TRIBUNI

Tribuna E

Tribuna leži direktno suprotno Schvantzovoj krivini. Ima dobar pogled na najnižu tačku staze i dva najbližih krivina. Tokom Grand Prik-a postoji veliki ekran nasuprot trenažeru.

VIRTUALNI NAČIN NA TRIBUNI

Tribuna F

Přírodní tribuna nabízí výborný výhled na dvojici zatáček před závěrečným stoupáním k cílové rovince. Jde o jeden z rozhodujících úseků na Masarykově okruhu. Pokud jej závodník projede v nejlepší stopě a neztratí rychlost, může v následujícím stoupání získat cenné vteřiny. Díky své strmosti nabízí nejpřehlednější výhled na trať. Tribuna je částečně tvořena umělými kamennými stupni, které poskytují příjemný prostor k sezení.

VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

Tribuna G

Tribunala se proteže duž čitavog dela penjanja prema poslednja dva okretanja i ciljne ravni. Sa dna je idealan pogled na jedanaesti i dvanaesti red pre penjanja, na vrhu se mogu vidjeti jahači koji dolaze do poslednjih par obrta.

VIRTUALNI NAČIN NA TRIBUNI